Ons Team

Ik heb vandaag weer veel geleerd, is het motto waar De Wizzert voor staat. Dit geldt niet alleen voor onze leerlingen, maar ook zeer zeker voor onze leerkrachten. Leerkrachten op onze school ontwikkelen en specialiseren zich in allerlei vakgebieden. Het leren van en met elkaar is voorwaarde voor verdere ontwikkeling van het individu en de school als organisatie.

 

Het team van De Wizzert

Directeur:  Barbara van Donkelaar- van Sleeuwen b.vsleeuwen@stichtingoog.nl
Intern begeleider:   Janneke van den Berg j.vdberg@stichtingoog.nl
Leerkrachten:    
Blauwe Kamer 1-2:
Maartje Daverveld en Ilse van den Hoven m.daverveld@stichtingoog.nl
 i.vdhoven@stichtingoog.nl          
 Groene Kamer 1-2: Yvon van der Heijden en Janneke vd Berg y.vdheijden@stichtingoog.nl
j.vdberg@stichtingoog.nl
Paarse Kamer 2-3: Linde Smits en Lara van Oel linde.smits@stichtingoog.nl
l.voel@stichtingoog.nl
Oranje Kamer 4-5:
Evelin Knight
e.knight@stichtingoog.nl
Gele Kamer 5-6: Karen Schafrat en Angela Verwijst k.schafrat@stichtingoog.nl
 a.verwijst@stichtingoog.nl
Rode Kamer 7-8:
Rianne van der Loop en Desiree Schellens-Verstegen r.vdloop@stichtingoog.nl
 d.schellens@stichtingoog.nl
Administratie: Martine Schreiber m.schreiber@stichtingoog.nl
Conciërge: Lili Smits l.smits@stichtingoog.nl
Kinderyoga: Astrid van Lier
ICT: Erwin Vos e.vos@stichtingoog.nl
Vertrouwenspersonen: Maartje Daverveld en Karen Schafrat m.daverveld@stichtingoog.nl
k.schafrat@stichtingoog.nl

                          

Kijk voor uitgebreide informatie bij onze kamers.